Z zamiłowania do sztuki i kreatywnego podejścia do mody

TIE ART to efektowne kokardowe naszyjniki, które tworzę w pojedynczych egzemplarzach. Każdy z nich jest ręcznie szyty i zdobiony półszlachetnymi kamieniami, perłami lub kryształami. Dużą ich zaletą jest regulowana długość, która pozwala na dopasowanie ich do wielu stylizacji. Marynarka, koszula czy sukienka mogą dzięki nim zyskać niepowtarzalny urok. Szeroki wachlarz akcesoriów dostępny jest na stronie, ale możliwe jest także składanie indywidualnych zamówień oraz stworzenie kolekcji dla firm.

Dlaczego Tie art jest warty Twojej uwagi?

Proponuję szeroki wachlarz akcesoriów, dlatego możesz idealnie dopasować Tie art do swoich ubrań. Bez względu na aktualne trendy zawsze będzie na czasie. Możesz znaleźć na stronie lub zamówić Tie art według własnego pomysłu, w różnych kolorach i wzorach, a także materiałach, wśród których króluje jedwab.

  • to naszyjnik z artystycznym charakterem, który przykuwa uwagę oraz świadczy o wyszukanym stylu
  • jest wykonany ręcznie, tylko w jednym egzemplarzu (!)
  • jego unikalność sprawia, że możesz się w nim poczuć wyjątkowo
  • jest łatwy w użyciu, dlatego spiesząc się na spotkanie, nie stracisz czasu ani cierpliwości na misterne upięcia, tak jak w przypadku apaszek lub szali
  • proces tworzenia jednej kokardy trwa kilka godzin, z dużą dbałością o szczegóły
  • każda ozdoba (m.in. kamienie, perły)  jest indywidualnie dopasowywana do stylu i kolorów materiału
  • jest doceniany za oryginalność i chętnie polecany przez klientów
  • to niepowtarzalny prezent!

Tie art świetnie sprawdzi się do wielu stylizacji

NA DZIEŃ / NA WIECZÓR / DO PRACY

Życie w duchu slow fashion

… pozwala na uwolnienie się od rzeczy, które zamiast nam służyć, przytłaczają nas swoją ilością. Poddając się co chwilę zmieniającym się trendom, łatwo jest zgubić indywidualność i spójność swojego wizerunku. Jeśli wiesz, co lubisz nosić i w czym czujesz się najlepiej, możesz zapanować nad swoją garderobą, pozbywając się ubrań, do których „nie masz serca, tylko sentyment”. Zostawiając to, co najlepsze, możesz tworzyć różne stylizacje, łącząc je ze sobą. Wtedy warto postawić na dodatki, którymi można dowolnie zmieniać charakter stroju.

Naszyjniki TIE ART możesz dopasować do stylizacji na dzień, do pracy lub na wyjątkowe okazje.  Bez względu na okoliczności zawsze będziesz się wyróżniać oryginalnym stylem.

Małe rzeczy dla dużej satysfakcji…

Jak wygląda proces tworzenia Tie art?

 

Zamawiam krawaty o unikalnych wzorach i ręcznie szyję z nich kokardowe, finezyjne formy, ozdobione m.in. kamieniami lub perłami. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, dlatego powstają tylko pojedyncze sztuki (!). Nakład pracy jest nieporównywalny z przemysłową produkcją. Proces tworzenia jednego egzemplarza trwa kilka godzin. Od znalezienia materiału i stworzenia projektu, aż do wysłania zamówienia do klienta, dbam o najdrobniejsze szczegóły i jakość.

Naszyjniki wysyłam w prezentowych opakowaniach, które świetnie nadają się do przechowywania rękodzieła.

Spersonalizowany naszyjnik

Mogę zaprojektować dla Ciebie TIE ART w ulubionych kolorach i wzorach. Forma, wielkość kokardy i dodatki (np. kamienie ozdobne, perły, efektowne zawieszki), będą dopasowane do Twoich potrzeb. Drogą mailową otrzymasz zdjęcia przykładowych materiałów i propozycję projektu naszyjnika.

To może być idealny pomysł na wyjątkowy prezent dla bliskiej Ci osoby.

Odwiedź moje media społecznościowe

  • Brak produktów w koszyku.