Historia Tie art – to wszystko przez pogodę…

Historia akcesoriów modowych Tie art jest mocno związana z morzem i górami.

Narodziny pomysłu trwały jednak kilka lat, zanim wyklarowała się ostateczna koncepcja.

Wyjechałam na kilka dni do Trójmiasta. Pogoda nie sprzyjała beztroskim spacerom wzdłuż morza. Deszcz zachęcał bardziej do zwiedzania muzeów (w których można na kilka godzin zapomnieć o tym, co dzieje się na zewnątrz). Miałam dzięki temu okazję trafić do butiku, w którym zobaczyłam trzy przepiękne krawaty. To nic, że nigdy wcześniej nie nosiłam takich dodatków. Nie mogłam bez nich wyjść…
Niestety, mój wcześniejszy opór przed tak męskim dodatkiem pozostał. Spontaniczny zakup czekał w szafie na ponowne odkrycie kilka lat, aż w końcu spłynęło olśnienie… Inspiracją było zdjęcie znalezione „w czeluściach Internetu” (tym razem w trakcie zimowego urlopu w górach), na którym był kołnierzyk uszyty z krawata.
Z wielkim entuzjazmem zabrałam się do dzieła. Mój pierwszy model przeszyłam w podobny sposób. Przy następnych pozwoliłam sobie na eksperymenty z formą i zaczęłam dodawać kolejne ulepszenia (w międzyczasie dostałam prezent urodzinowy – krawaty!). Tak zaczęła się moja przygoda z Tie art (2014 r.).

 

Z czasem wypracowałam swój styl i postanowiłam podzielić się moim pomysłem na artystyczny krawat – z resztą świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  • Brak produktów w koszyku.