Historia Tie art – to wszystko przez pogodę…

Historia akcesoriów modowych Tie art jest mocno związana z morzem i górami. Narodziny pomysłu trwały jednak kilka lat, zanim wyklarowała się ostateczna koncepcja.

Wyjechałam na kilka dni do Trójmiasta. Pogoda jednak nie sprzyjała beztroskim spacerom wzdłuż morza. Przelotne deszcze zachęcały bardziej do zwiedzania muzeów (w których można na kilka godzin zapomnieć o tym, co dzieje się na zewnątrz) i … sklepów. Miałam dzięki temu okazję trafić do butiku, w którym  zobaczyłam trzy przepiękne krawaty. To nic, że nigdy wcześniej nie nosiłam takich dodatków. Nie mogłam bez nich wyjść…

Niestety, mój wcześniejszy opór przed tak męskim dodatkiem pozostał. Spontaniczny zakup czekał w szafie na ponowne odkrycie kilka lat, aż w końcu spłynęło olśnienie… Inspiracją było zdjęcie znalezione „w czeluściach Internetu”, na którym był kołnierzyk uszyty z krawata.

Z wielkim entuzjazmem zabrałam się do dzieła. Mój pierwszy model przeszyłam w podobny sposób. Przy następnych pozwoliłam sobie na eksperymenty z formą i zaczęłam dodawać kolejne ulepszenia (w międzyczasie dostałam prezent urodzinowy – krawaty!). Tak zaczęła się moja przygoda z Tie art (2014 r.).

Z czasem wypracowałam swój styl i postanowiłam podzielić się moim pomysłem – na kobiecy, artystyczny krawat – z resztą świata. Deszczowy urlop mogę uważać za udany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.