Kolekcja Tie art Premium sprawdzi się jako wyjątkowy akcent stroju służbowego, upominek dla klientów, a także uczestników organizowanych eventów.

Tie art sprawdzi się jako dodatek do stroju służbowego, który w efektowny sposób będzie charakteryzował Twoją firmę. Może być również atrakcyjnym prezentem dla klientów lub pracowników.

Kolory nawiązujące do logo lub przypinki, wszywki czy nadruki na materiale z nazwą firmy utożsamią akcesorium z wizerunkiem marki.

Zaletą akcesoriów jest zapięcie, które umożliwia regulowanie długości. Wysoka jakość i staranność wykonania, komfort noszenia oraz łatwość dopasowania do różnych strojów sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie zarówno elegancję jak i wygodę.

Zyskujesz

  • akcesoria, które przykuwają uwagę i dopełniają profesjonalny wizerunek,
  • charakterystyczny akcent, który wzbudza zainteresowanie i jest oryginalną formą promocji firmy,
  • unikalną, autorską kolekcję,
  • oryginalny prezent dla pracowników firmy lub klientów.

Zamówienie

  • Tie art mogą być w kolorach Twojego logo, dzięki czemu akcesoria będą dopasowane do charakteru firmy,
  • dodatkowo możesz zamówić haft lub nadruk na materiale,
  • brak dodatkowych opłat za przygotowanie projektu,
  • uniwersalny rozmiar.

Przy składaniu zamówienia możesz liczyć na profesjonalną pomoc i propozycje projektów.

*Wystawiam faktury VAT.

 

 

 

„Pamiętając, że nasz wizerunek ma bardzo duże znaczenie w początkowej fazie znajomości, warto zdecydować się na taki element garderoby, który będzie niepowtarzalny, wyróżniający nas z tłumu, a jednocześnie podkreślający elegancję i dobry gust”. Renata Wrona

Tie art – małe dzieła sztuki, które podkreślą indywidualność kobiety w biznesie

Tylko siedem sekund. Tyle mamy czasu, aby zrobić dobre lub złe pierwsze wrażenie. Staranne ubranie świadczy o naszej kulturze osobistej, szacunku dla innych oraz o tym, jak traktujemy same siebie i swoją pracę.

Czy tego chcemy, czy nie, świadomie lub nieświadomie oddziałujemy na nasze otoczenie poprzez swój wygląd, mimikę, postawę ciała, gesty, tembr głosu i wypowiadane słowa. Umiejętność świadomego oddziaływania na otoczenie może się okazać kluczem do sukcesu zawodowego i osobistego.

Ponieważ konkurencja na rynku jest duża, ważne jest nie tylko to, co ma się do powiedzenia, ale również to, jak się prezentujemy.

I choć wszyscy powtarzamy, że istotna jest nasza wiedza i doświadczenie, to jednak nasz strój może spowodować, iż będziemy zauważone lub wtopimy się w tłum. Czasami drobny detal w wyglądzie może nas wyróżnić z tłumu i sprawić, że będziemy budzić zainteresowanie i chęć wysłuchania tego, co mamy do powiedzenia. A gdy nasza staranność włożona w skompletowanie odpowiedniego stroju znajdzie odzwierciedlenie w naszej kompetencji i spójności przekazu na temat tego, kim jesteśmy, co mamy do zaoferowania, to sukces mamy praktycznie zapewniony.

Jak możemy wykorzystać Tie art w budowaniu naszego profesjonalnego wizerunku?

Nasz rozmówca utożsamia z nami naszą firmę i naszą ofertę. Naszym wyglądem, strojem i postawą możemy wzmocnić siłę przekazu i wywołać określone skojarzenia.

Pamiętając, że nasz wizerunek ma bardzo duże znaczenie w początkowej fazie znajomości, warto zdecydować się na taki element garderoby, który będzie niepowtarzalny, wyróżniający nas z tłumu, a jednocześnie podkreślający elegancję i dobry gust. Najprostsza stylizacja, gładka sukienka, bluzka koszulowa, marynarka, ozdobione przez Tie art, zyskują wyjątkowy charakter, który przykuje uwagę i wyróżni nas z tłumu. Tie art Anny Polońskiej są sposobem na wyrażenia swojego stylu, urody i charakteru.

Możemy wyróżnić cztery podstawowe kody naszego ubioru:

kod formalny, kod biznesowy, kod swobodny, kod swobodny podkreślający kreatywność. Do każdego z tych rodzajów kodów ubioru pasuje Tie art, a jego kolor, fason i ozdoby podkreślą dany charakter stroju pod warunkiem, że będzie idealnie dobrany do nas pod względem typu urody, sylwetki, stylu i okazji.

Autor: Renata Wrona, Trenerka rozwoju osobistego, Coach, PR Managerka

  • Brak produktów w koszyku.