Kolekcja Tie art Premium

oryginalny akcent stroju lub wyjątkowy upominek dla klientów

Tie art sprawdzi się jako dodatek do stroju służbowego, który w efektowny sposób będzie charakteryzował Twoją firmę. Może być również atrakcyjnym prezentem dla klientów lub pracowników.

Kolory nawiązujące do logo lub przypinki, wszywki czy nadruki na materiale z nazwą firmy utożsamią akcesoria z wizerunkiem marki.

Wysoka jakość, staranność wykonania, komfort noszenia oraz łatwość dopasowania kokard do różnych strojów sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie zarówno elegancję jak i wygodę.

Zyskujesz

  • akcesoria, które przykuwają uwagę i dopełniają profesjonalny wizerunek,
  • charakterystyczny akcent, który wzbudza zainteresowanie i jest oryginalną formą promocji firmy,
  • unikalną, autorską kolekcję,
  • oryginalny prezent dla pracowników firmy lub klientów.

Zamówienie

  • Tie art mogą być w kolorach Twojego logo, dzięki czemu akcesoria będą dopasowane do charakteru firmy,
  • dodatkowo możesz zamówić przypinki, haft lub nadruk na materiale,
  • brak dodatkowych opłat za przygotowanie projektu.

*Wystawiam faktury VAT.

 

“Pamiętając, że nasz wizerunek ma bardzo duże znaczenie w początkowej fazie znajomości, warto zdecydować się na taki element garderoby, który będzie niepowtarzalny, wyróżniający nas z tłumu, a jednocześnie podkreślający elegancję i dobry gust. Tie art Anny Polońskiej są sposobem na wyrażenie swojego stylu, urody i charakteru”. Renata Wrona, Life & Business Coach, trenerka rozwoju osobistego

Klucz do profesjonalnego wizerunku

Mamy tylko kilka sekund, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie. Nasze ubranie świadczy o kulturze osobistej, szacunku dla innych oraz o tym, jak traktujemy samych siebie i swoją pracę.

Oddziałujemy na nasze otoczenie poprzez swój wygląd, mimikę, postawę ciała, gesty czy tembr głosu. Umiejętność świadomego operowania tymi narzędziami przekłada się na każdą sferę naszego życia.

Dlatego poza wiedzą i doświadczeniem, warto zadbać o swój styl, który wyróżni nas z tłumu. Wystarczy nawet drobny, charakterystyczny akcent w stylizacji, np. artystyczny krawat, aby zapaść w pamięć naszym rozmówcom.

Wyróżnia się cztery podstawowe kody ubioru: formalny, biznesowy, swobodny oraz podkreślający kreatywność. Akcesoria Tie art można dopasować do każdego z nich. Wystarczy dobrać odpowiedni kolor i fason.

Taki element sprawi, że będziemy budzić większe zainteresowanie i chęć wysłuchania tego, co mamy do powiedzenia. Połączenie oryginalnego wizerunku, kompetencji i spójności przekazu , to sukces, na który warto pracować.

  • Brak produktów w koszyku.