Warunki zwrotów

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy.

Jeśli od zakupu minęło 14 dni, nie mogę zaoferować pełnego zwrotu pieniędzy ani wymiany.

Aby przedmiot kwalifikował się do zwrotu, musi być nieużywany, w takim samym stanie, w jakim go otrzymał(a)eś oraz w oryginalnym opakowaniu.

Zwrotom nie podlegają przedmioty oraz projekty wykonane na indywidualne zamówienie, a także karty podarunkowe.

Aby sfinalizować zwrot, prześlij potwierdzenie zakupu i / lub przelewu bankowego.

Istnieją pewne sytuacje, w których przyznawany jest jedynie częściowy zwrot kosztów:

  •  jeśli przedmiot nie jest w oryginalnym opakowaniu, jest uszkodzony lub widać ślady użytkowania;
  • jeśli chcesz zwrócić przedmiot po przekroczeniu terminu 14 dni od daty dostawy.

Nie przyjmuję zwrotów:

  • od firm (nie dotyczy jednoosobowych działalności gospodarczych w przypadku, o którym mowa w art. 7aa Ustawy o prawach konsumenta w zw. z art. 385(5) kodeksu cywilnego);
  • jeśli nadasz przesyłkę za pobraniem.

Otrzymujesz gratis? – odeślij go razem ze zwracanym przedmiotem.

Zwrot pieniędzy

Po otrzymaniu i sprawdzeniu Twojego zwrotu wyślę Ci wiadomość e-mail z powiadomieniem, że otrzymałam zwrócony przedmiot oraz informację o zatwierdzeniu lub odrzuceniu zwrotu, gdyby nie spełniał wymaganych kryteriów (opisanych wyżej).

Jeśli zwrot zostanie zatwierdzony, otrzymasz przelew na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy w ciągu 14 dni.

Opóźnienie lub brak zwrotu środków

Jeśli nie otrzymał(a)eś zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni, powiadom mnie o tym pisząc na adres mailowy: art@annapolonska.com lub skontaktuj się ze swoim bankiem (możliwe, że przedłuża się księgowanie płatności).

Wyprzedaż przedmiotów

Zwrotowi podlegają wyłącznie produkty w cenie regularnej. Przedmioty objęte wyprzedażą nie podlegają zwrotowi.

Wymiana

Można wymienić produkty tylko wtedy, gdy są wadliwe lub uszkodzone. Jeśli chcesz wymienić go na ten sam przedmiot, wyślij e-mail na adres: art@annapolonska.com

Po zatwierdzeniu możliwości wymiany odeślij przedmiot na wskazany adres lub do punktu: Paczkomat WAW146A, ul. Jana Pawła II 23, 05-077 Warszawa, art@annapolonska.com, tel.: (+48) 514 424 143.

Prezenty

Jeśli przedmiot został oznaczony jako „prezent” przy zakupie i wysłany bezpośrednio do Ciebie, otrzymasz kredyt podarunkowy o wartości zwrotu. Po otrzymaniu zwróconego przedmiotu, bon upominkowy zostanie wysłany do Ciebie na adres e-mail.

Jeśli przedmiot nie został oznaczony jako „prezent” przy zakupie lub osoba obdarowująca prezentem wysłała zamówienie do siebie, aby przekazać je później, wyślę zwrot pieniędzy do nadawcy prezentu, a on dowie się o Twoim zwrocie.

Przesyłka zwrotna

Aby zwrócić produkt, należy go wysłać na wskazany w korespondencji adres (pocztą / firmą kurierską) lub do punktu: Paczkomat WAW146A, ul. Jana Pawła II 23, 05-077 Warszawa, art@annapolonska.com, tel.: (+48) 514 424 143.

Koszty wysyłki ponosi kupujący i nie podlegają one zwrotowi.

W zależności od tego, gdzie mieszkasz, czas dotarcia wymienianego produktu do Ciebie może się różnić.

Jeśli zwracasz droższe produkty, możesz rozważyć skorzystanie z usługi śledzenia przesyłki lub wykupienia dodatkowego ubezpieczenia oferowanego przez firmę wysyłkową, aby mieć pewność, że zwracane przedmioty nie zaginą. Nie ponoszę odpowiedzialności za niedostarczony przedmiot, a także jeśli był nieodpowiednio zapakowany i przez to uległ uszkodzeniu.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz pytania dotyczące zwrotów produktów i pieniędzy, to napisz do mnie wiadomość na adres: art@annapolonska.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

 

  • Brak produktów w koszyku.