Dążę do przełamywania konwencji i odkrywania nowych możliwości poprzez kreatywne łączenie różnych technik i stylów.

Zajmuję się malarstwem, które jest dla mnie niezwykłym sposobem na odnajdywanie nowych znaczeń i podróżą w głąb siebie. Daje mi możliwość bardziej wnikliwego poznawania świata,  który pełen jest inspirujących obrazów.

Tworzę projekty graficzne, m.in. ilustracje, plakaty i okładki książek. Łączę tradycyjne techniki z grafiką komputerową, co daje niezwykłe wrażenie faktury i subtelnie przenikających się kolorów.

Projektuję akcesoria modowe Tie art. To efekt zamiłowania do sztuki i kreatywnego podejścia do mody.  Powstają na bazie tradycyjnych krawatów, a  formy kokard są szyte ręcznie i ozdabiane kamieniami, perłami lub kryształami.  Jeśli ktoś zdecyduje się na taki element garderoby, to może być pewien, że ma na sobie coś niepowtarzalnego.

Czym jest dla mnie sztuka?

Nie da się jej ograniczyć do jednej definicji. Kryje się w niej niesamowita siła, którą twórca wykorzystuje, aby pokazać swój sposób widzenia świata. Przedmioty, którymi się otaczamy, wpływają na nasze samopoczucie i nastrój, dlatego uważam, że jedną z cenniejszych rzeczy, jaką można się podzielić z drugim człowiekiem, jest piękno.

ptakiO_i

Realizowałam projekty m.in. dla:

Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, Wydawnictwa Naukowego UKSW, Personal Branding Polska, Agate Gold, Concordii Media Group, Damosfery, Tatiany Szczęch – stylistki, Pracowni Kobiet, poetki Moniki Zawistowskiej, Akademii Światła Kobiet Tatiany Pałuckiej, firm eventowych.

Zamówienia / Współpraca

Na stronie znajdziesz autorską biżuterię Tie art oraz plakaty artystyczne. Obrazy na płótnie oraz różnego rodzaju projekty graficzne możesz zamówić po wcześniejszym omówieniu szczegółów. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i doradzę najlepsze rozwiązanie.

  • Współpraca
  • Brak produktów w koszyku.