Dążę do przełamywania konwencji i odkrywania nowych możliwości poprzez kreatywne łączenie różnych technik i stylów.

 

Zajmuję się malarstwem, które jest dla mnie niezwykłym sposobem na odnajdywanie nowych znaczeń i podróżą w głąb siebie. Daje mi możliwość bardziej wnikliwego poznawania świata,  który pełen jest inspirujących obrazów.

Tworzę projekty graficzne, m.in. ilustracje, plakaty i okładki książek. Łączę tradycyjne techniki z grafiką komputerową, co daje oryginalne efekty.

Projektuję akcesoria modowe Tie art. To efekt zamiłowania do sztuki i kreatywnego podejścia do mody.  Powstają na bazie tradycyjnych krawatów, a efektowne formy kokard są szyte ręcznie i ozdabiane kamieniami, perłami lub kryształami.  Jeśli ktoś zdecyduje się na taki element garderoby, to może być pewien, że ma na sobie coś niepowtarzalnego.

Czym jest dla mnie sztuka?

Nie da się jej ograniczyć do jednej definicji. Kryje się w niej niesamowita siła, którą twórca wykorzystuje, aby pokazać swój sposób widzenia świata. Przedmioty, którymi się otaczamy, wpływają na nasze samopoczucie i nastrój, dlatego uważam, że jedną z cenniejszych rzeczy, jaką można się podzielić z drugim człowiekiem, jest piękno.

Na stronie możesz zamówić akcesoria modowe Tie art oraz obrazy, które sprawdzą się przy tworzeniu wystroju różnego rodzaju wnętrz. Jeśli potrzebujesz plakatu, ilustracji, projektu karty okolicznościowej, grafiki na okładkę książki czy różnych innych form wizualnych, to napisz do mnie. Chętnie pomogę dopełnić Twój pomysł o unikalny design. Dowiedz się więcej na stronie: Współpraca

 

  • Współpraca
  • Brak produktów w koszyku.