Malarstwo

Sztuka pomaga pogłębiać wrażliwość, daje dodatkową przestrzeń do “wewnętrznych wędrówek” i już samo obcowanie z nią może mieć terapeutyczny charakter.

Warto znaleźć dla niej miejsce w swoim domu czy biurze.
Jeśli chcesz zamówić obraz mojego autorstwa, to mogę stworzyć dla Ciebie unikat, dostosowany do Twoich potrzeb, tak aby jego kolorystyka i rozmiary współgrały z aranżacją wnętrza.

Szczegóły możemy omówić telefonicznie lub mailowo.

Zobacz także dostępne obrazy, które możesz zamówić (-> link).

Zapraszam do współpracy architektów, galerie sztuki oraz firmy specjalizujące się w sprzedaży przedmiotów do aranżacji wnętrz, hotele i restauracje.

Wypożycz obraz

Jeśli chcesz cieszyć się swobodą wyboru i poznawać nowe “malarskie światy”, to wypożyczanie obrazów jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Przeczytaj: Ogólne zasady wypożyczania obrazów.

Do każdej współpracy i zamówienia podchodzę indywidualnie, dlatego chętnie omówię z Tobą szczegóły.

Ilustracje / projekty graficzne

Mogę stworzyć dla Ciebie:
– grafiki na stronę, blog lub fanpage;
– ilustracje do artykułów, książek, stron internetowych;
– obrazy cyfrowe na podstawie zdjęć;
– projekty okładek, zaproszeń, kart okolicznościowych.
Po omówieniu szczegółów, zaproponuję ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Obrazy digital painting / plakaty artystyczne

Autorskie plakaty dodają wnętrzom charakteru. Możesz stworzyć własną kolekcję z ulubionymi motywami lub zamówić unikalną grafikę, która świetnie sprawdzi się jako oryginalny prezent.

Obrazy digital painting, to efektowna dekoracja, która może dopełnić wystrój mieszkania, biura, hotelu, restauracji czy innych miejsc, w których ważna jest estetyka i komfort.

Projekty wykonane na zamówienie mogą nawiązywać do ważnych dla Ciebie motywów.  Formaty prac ustalane są indywidualnie, dlatego łatwo je dopasować do własnych potrzeb. Prace drukowane są na wysokiej jakości papierze i sygnowane.

Zobacz także dostępne projekty, które można zamówić: Sklep (->link).

Unikalna kolekcja Tie art dla firm

Twoja firma może wyróżnić się na tle konkurencji wyjątkową kolekcją Tie art Premium, która sprawdzi się jako wyjątkowy akcent stroju służbowego lub upominek dla klientów.

Kolory nawiązujące do logo lub przypinki, wszywki czy nadruki na materiale z nazwą firmy utożsamią akcesoria z wizerunkiem Twojej marki.

Tie art na event

Planujesz wydarzenie? Akcesoria Tie art będą dostosowane do stylu oraz charakteru eventu. Taki akcent zapadnie wszystkim w pamięć!

Chcesz poznać dokładne warunki współpracy?

Zapytaj o szczegóły: 
art@annapolonska.com
tel.: (+48) 514 424 143
Wystawiam faktury VAT
  • Brak produktów w koszyku.