Jak dopasować Tie art do swojej sylwetki?

Jeśli zastanawiasz się, jakie dodatki będą najlepiej pasowały do Twojej sylwetki, zapoznaj się z poradami style coacha, Justyny Krawczyk. Stworzyłyśmy dla Ciebie kilka podpowiedzi, aby ułatwić Ci wybór idealnych akcesoriów Tie art.

Gdybyś miała wątpliwości związane z dobraniem rodzaju kokardy, napisz do mnie wiadomość – postaram się pomóc i doradzić Ci najkorzystniejsze propozycje.

Szerokie ramiona, niewielka talia, wąskie biodra

Jeśli Twoja sylwetka charakteryzuje się szerszymi ramionami, to można je zrównoważyć, dodając objętości w biodrach. Tak, tak, dodając 😉 W taki sposób uzyskasz harmonijne proporcje i osiągniesz efekt „klepsydry”. Najlepiej unikaj zdobień, wzorów, fikuśnych fasonów na górze stylizacji. Jeśli wybierzesz Tie art, postaw na ten najprostszy w formie. Jeśli jednak zdecydujesz się na bardziej wyrazistą w stylu lub wzorze kokardę, to pamiętaj aby jej dolna część była szersza lub bardziej dekoracyjna („cięższa wizualnie”) od górnej.

 

 

 

Wąskie ramiona, mały lub średni biust, masywne biodra, uda, pośladki, a często również łydki

Jesteś sylwetką wymarzoną do noszenia akcesoriów Tie art!

W centrum uwagi są Twoje biodra, dlatego należy dodać objętości w ramionach i biuście, po to, aby zrównoważyć szersze biodra i osiągnąć efekt „klepsydry”. I tu możesz szaleć. Cokolwiek założysz, czy będzie to koszula, top czy bluzka, możesz zakładać każdy fason Tie art. Im większy i ozdobniejszy, tym lepiej!

 

 

Wyraźna talia, ramiona i biodra tej samej szerokości, duży lub średni biust

Jesteś więc sylwetką idealną! Jeśli masz tyle samo centymetrów w biodrach, co w ramionach i masz wyraźną talię, jesteś „klepsydrą”. Możesz pozwolić sobie na ciekawy dodatek w postaci Tie art. Pamiętaj jednak, aby równie dużo działo się na dole stylizacji. Proporcje muszą być zachowane! Jeśli masz duży biust, Tie art powinien być łagodny w formie, aby nie dodawał Ci krągłości, które i tak już masz 😉

 

 

Sylwetka powyżej rozmiaru 44, średni lub duży biust

Osoby, które noszą rozmiar 44+ powinny stawiać na proste dodatki i klasykę. Jeśli chciałabyś jak najlepiej dopasować do swoich stylizacji Tie art, wybierz ten najprostszy w formie. Jeśli masz duży biust, postaraj się o wiązanie, które nie zatrzyma się na biuście, lecz nieco powyżej.

 

 

Justyna Krawczyk jest właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style CoachTM.  oraz absolwentką prestiżowej szkoły Style Coaching Institute w Londynie, którą ukończyła z wyróżnieniem, uzyskując międzynarodowy certyfikat stowarzyszenia IASC.

Jako doradca i trener pomaga w zakresie zmiany wizerunku zewnętrznego oraz przemiany wewnętrznej. Jest autorką programu metamorfoz skierowanego do kobiet, pragnących zmienić swoje życie. Pomaga w odnalezieniu własnego stylu, podpowiada jak uwierzyć w siebie oraz we własne możliwości.

 

Zobacz również: Jakie kolory akcesoriów pasują do Twojego typu urody?

 

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    *Zapoznałem się z zasadami przetwarzania danych osobowych w Fundacji: Obowiązek Informacyjny

    • Brak produktów w koszyku.