Tie art czyli krawaty w nowej odsłonie

Z dbałością o szczegóły

Tie art to idealna propozycja dla osób ceniących stylowe i oryginalne rozwiązania. Każdy egzemplarz wykonany jest ręcznie z wysokiej klasy materiałów. Bogactwo wzorów i kolorów oraz bardzo łatwy sposób regulowania długości pozwalają na wygodne dopasowanie ich do strojów zarówno oficjalnych jak i tych na co dzień. Opakowanie również powinno przyciągać uwagę, dlatego każdy krawat zapakowany jest w eleganckie pudełko i może być dobrą propozycją na wyjątkowy prezent.

Tie art powstaje na bazie tradycyjnych krawatów, ale dzięki wyobraźni, kreatywności i kilku godzinom pracy staje się efektownym uzupełnieniem stylizacji.

Kreując swój wizerunek, uzewnętrzniasz swoją osobowość. „Nie szata zdobi człowieka”, ale jest sugestią naszych cech i potrafi wyróżnić nas z tłumu. Efektowny krawat, który zwraca uwagę niezwykłym kształtem lub wzorem, jest dobrym sposobem na zaakcentowanie w nietuzinkowy sposób Twojej elegancji i wyjątkowego stylu. Jest również dobrą alternatywą dla apaszek lub ozdobnych szali.

Marynarka, sukienka lub koszula może dzięki nim zyskać niepowtarzalny urok.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    *Zapoznałem się z zasadami przetwarzania danych osobowych w Fundacji: Obowiązek Informacyjny

    • Brak produktów w koszyku.