Obrazy, które możesz zamówić

 

Zdjęcia nie mogą zastąpić bezpośredniego kontaktu z malarstwem, które najlepiej prezentuje się w swojej oryginalnej skali i kolorystyce. Poniżej prezentuję aktualną galerię obrazów dostępnych w sprzedaży. Zamówienie można złożyć, wysyłając wiadomość na adres e-mail: art@annapolonska.com lub telefonicznie: (+48) 514 424 143.

 

Oryginalne obrazy kolekcjonerskie, wykonane techniką olejną na płótnie lnianym.

Brzegi płótna  są zamalowane, dlatego obraz nie wymaga dodatkowego oprawienia.

Drewno

Blejtram jest w 100% naturalny, wykonany z drzewa sosnowego.

PŁÓTNO

Płótno lniane, naciągnięte na drewniany blejtram z klinami służącymi do napinania obrazu.

ORYGINAŁ

Obraz dostępny w mojej galerii jest przedmiotem kolekcjonerskim, został stworzony tylko w jednym egzemplarzu przez co zyskuje na wartości a jego kopiowanie jest prawnie zabronione.

Digital painting / Inkografia / Plakaty artystyczne

 

Część dostępnych obrazów cyfrowych jest połączeniem tradycyjnego malarstwa z grafiką komputerową, dlatego charakteryzują się bogatą fakturą, swobodną kreską i miękkimi przejściami tonalnymi.  Prace można zamówić w różnych formatach (np. 29.7 x 42 cm A3, 42 x 59 cm A2, 50×70 cm B2, 100×70 cm B1), dlatego łatwo jest je dopasować do własnych potrzeb i charakteru wnętrza. Drukowane są na wysokiej jakości papierze lub na płótnie. Tak jak w przypadku obrazów tradycyjnych, zamówienie można złożyć, wysyłając wiadomość na adres e-mail: art@annapolonska.com lub telefonicznie: (+48) 514 424 143 .

Prace są sygnowane.

 

Kolekcja obrazów

 

  • Brak produktów w koszyku.