Sztuka pomaga pogłębiać wrażliwość, daje dodatkową przestrzeń do „wewnętrznych wędrówek” i już samo obcowanie z nią może mieć terapeutyczny charakter.

Warto znaleźć dla niej miejsce w swoim domu czy biurze.
Jeśli chcesz zamówić obraz mojego autorstwa, to mogę stworzyć dla Ciebie unikat, dostosowany do Twoich potrzeb, tak aby jego kolorystyka i rozmiary współgrały z aranżacją wnętrza.

Zapraszam do współpracy architektów, galerie sztuki oraz firmy specjalizujące się w sprzedaży przedmiotów do aranżacji wnętrz lub zainteresowane ekspozycją obrazów w swoich obiektach.

Stwórz własną kolekcję unikalnych obrazów

Zdjęcia nie mogą zastąpić bezpośredniego kontaktu z malarstwem, które najlepiej prezentuje się w swojej oryginalnej skali i kolorystyce.  Zapytaj o dostępność wybranych obrazów lub o realizację spersonalizowanego zamówienia. Chętnie pomogę Ci przy wyborze pracy i prześlę dodatkowe zdjęcia lub filmy.

Wypożycz obraz

Jeśli chcesz cieszyć się swobodą wyboru i poznawać nowe „malarskie światy”, to dobrym rozwiązaniem może być wypożyczanie obrazów.

Zapoznaj się z Ogólnymi zasadami wypożyczania obrazów.

Oryginalne obrazy kolekcjonerskie, wykonane techniką olejną na płótnie lnianym.

Brzegi płótna  są zamalowane, dlatego obraz nie wymaga dodatkowego oprawienia.

Drewno

Blejtram jest w 100% naturalny, wykonany z drzewa sosnowego.

Płótno

Płótno lniane, naciągnięte na drewniany blejtram z klinami służącymi do napinania obrazu.

Oryginał

Obraz dostępny w mojej galerii jest przedmiotem kolekcjonerskim, został stworzony tylko w jednym egzemplarzu przez co zyskuje na wartości, a jego kopiowanie jest prawnie zabronione.

Unikalny obraz kolekcjonerski

Wysokiej jakości płótno

Blejtram wykonany z drzewa sosnowego

  • Brak produktów w koszyku.