Moda zrównoważona w artystycznym wydaniu

   Moda nie tylko pełni funkcję estetyczną, ale jest naszym osobistym językiem, który pozwala wyrazić nastrój, upodobania, charakter, a nawet wartości, którymi się kierujemy, takie jak dbanie o środowisko i zdrowy styl życia.
   Kokardowe naszyjniki, które tworzę, powstają głównie na bazie krawatów (w tym vintage), które dzięki temu zyskują drugie życie. Są to często unikalne egzemplarze o wyszukanych wzorach, kolorach i z przepięknymi motywami. Ponowne wykorzystanie dostępnych materiałów, nadawanie im nowej formy i znaczenia to kierunek, w którym powinniśmy zmierzać.
   Upcykling w modzie staje się coraz bardziej popularny dzięki większej świadomości ekologicznej. Jego ogromną zaletą jest także wyjątkowość i ekskluzywność rzeczy, które są jedyne w swoim rodzaju. Nie ma też dwóch takich samych naszyjników Tie art, dlatego można z nich stworzyć własną, niepowtarzalną kolekcję.
   Tego rodzaju rękodzieło ma artystyczny charakter i bez względu na zmieniające się trendy, pozostanie unikalnym dodatkiem do codziennych i niecodziennych stylizacji.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    *Zapoznałem się z zasadami przetwarzania danych osobowych w Fundacji: Obowiązek Informacyjny

    • Brak produktów w koszyku.