Co jest poza obrazem?

Przekaz. Grafika użytkowa często musi się odwoływać do konkretnych treści i obrazem sugerować znaczenie, opowiadając w ten sposób o przedmiocie lub wydarzeniu. Projektowanie graficzne zmienia mój sposób myślenia o kolorze i formie. Sięgam również po eksperymenty, w których tradycyjne techniki (tj. malarstwo, rysunek) przenoszę na grunt programu graficznego.

Obraz wpływa na skojarzenia i związane z nimi emocje. Oryginalny i wyróżniający się projekt, to jeden z kluczy do sukcesu jak się wyróżnić i przyciągnąć uwagę swoich odbiorców. Estetyka i jakość wykonania, to także sposób na okazanie szacunku i podkreślenie swojego profesjonalizmu. Atrakcyjna oprawa graficzna może podnieść na wyższy poziom wizerunek Twojej marki osobistej, firmy lub planowanego wydarzenia.

Jeśli potrzebujesz plakatu, ilustracji, projektu karty okolicznościowej, grafiki na okładkę książki czy różnych innych form wizualnych, to napisz do mnie. Chętnie pomogę dopełnić Twój pomysł o unikalny design.

Oferta

Mogę dla Ciebie stworzyć:
  • grafiki na stronę, bloga lub fanpage;
  • ilustracje do artykułów lub książek (np. bajek, poradników);
  • obrazy cyfrowe (efektowne prace z Twoim ulubionym motywem, które sprawdzą się jako dekoracja wnętrz i oryginalny prezent);
  • ilustrowanie zdjęć (na podstawie fotografii tworzę obraz, który można wydrukować w różnych formatach lub przesyłać elektronicznie);
  • projekty okładki książki, płyty, zaproszeń, plakatów.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszam do kontaktu i przesłania wiadomości na adres e-mail: art@annapolonska.com

* Wystawiam faktury VAT.

Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów.

Digital painting

 

 

Projekty okładek i ilustracji

 

 

Karty okolicznościowe

 

 

Projekty firmowe

 

  • Porozmawiajmy o projekcie dla Ciebie
    Kontakt
  • Brak produktów w koszyku.