ARTYSTYCZNY PREZENT

To propozycja dla osób, które cenią unikalność i chcą obdarować bliskich wyjątkowym, spersonalizowanym prezentem.

Szczegóły projektu związane z motywem, kolorystyką i formatem pracy ustalane są indywidualnie. Portrety tworzę na podstawie zdjęć. Prace powstają dzięki połączeniu technik tradycyjnych (tj. malarstwo, rysunek) z grafiką komputerową, dzięki temu uzyskuję efekt faktury i bogatą kolorystykę.
Drukowane są na wysokiej jakości papierze jako plakat artystyczny (format jest dostosowany do potrzeb zamawiającego, np. A3, B2), a praca jest przeze mnie sygnowana. To unikat, tak jak w przypadku obrazu na płótnie (drukowany jest tylko w 1 sztuce  – dodatkowe kopie mogą być drukowane tylko na życzenie klienta zlecającego projekt). Dodatkowo do zamówienia dołączam kartę pamiątkową z powstałą pracą. To może być szczególny prezent, np. urodzinowy, z okazji rocznicy lub jako prezent rodzinny (można stworzyć prywatną kolekcję grafik artystycznych).

DLA KOGO?

Dla ukochanej

artystyczny, unikalny prezent w ulubionej kolorystyce i z motywami, które są parze szczególnie bliskie.  Grafika może przywoływać miłe wspomnienia z ważnych wydarzeń lub wspólnych podróży.

Dla mamy

takiego prezentu jeszcze od Ciebie nie dostała, a może jej sprawić mnóstwo radości! Portret lub grafika z osobistym przesłaniem będą dla niej czymś wyjątkowym.

Dla przyjaciółki

na urodziny, imieniny lub inne okazje, które warto wspólnie celebrować. Artystyczny plakat będzie piękną pamiątką i podkreśli jak ważna jest Wasza relacja.

Dla dzieci

możesz stworzyć kolekcję rodzinną z portretami dzieci lub wybrać ulubione motywy do dziecięcego pokoju. Taka domowa galeria nada wnętrzom wyjątkową aurę.

  • Brak produktów w koszyku.