Patronite / zostań patronem

Zajmuję się różnymi dziedzinami sztuki od najmłodszych lat. Skończyłam studia artystyczne, obroniłam dyplom z malarstwa i pracowałam w kilku miejscach. Dotychczasowa praca zawodowa pochłaniała mój czas i coraz bardziej oddalałam się od swojej pasji. Czułam, że mijam się z celem… W końcu postanowiłam zaryzykować i założyć startup, w ramach którego mogłabym promować swoją twórczość.

 

Niszowy charakter moich działań sprawia jednak, że mimo ogromnych nakładów pracy (poza sztuką zajmuję się każdym obszarem związanym z funkcjonowaniem mojego startup’u – od prac biurowych, marketingowych, logistycznych, reklamowych itp., po sesje zdjęciowe produktów, obróbkę graficzną, obsługę strony internetowej, social media i wiele innych).
Jeśli dostrzegasz wartość w mojej twórczości i uważasz, że wnosi coś ciekawego do świata lub ma taki potencjał (w końcu to, czym się otaczamy, wpływa na jakość naszego życia), to będę wdzięczna za Twoje wsparcie. Może dzięki Tobie uda mi się dalej rozwijać talent i dzielić się jego efektami.
Czym jest dla mnie sztuka?

Nie da się jej ograniczyć do jednej definicji. Kryje się w niej niesamowita siła, którą twórca wykorzystuje, aby pokazać swój sposób widzenia świata. Przedmioty, którymi się otaczamy, wpływają na nasze samopoczucie i nastrój, dlatego uważam, że jedną z cenniejszych rzeczy, jaką można się podzielić z drugim człowiekiem, jest piękno.

Jak działa Patronite?

Patronite łączy Autorów z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję.

Patron to osoba, która wspiera rozwój talentów nie tylko dobrym słowem.

Patroni realnie przyczyniają się do rozwijania pasji innych – to szlachetna misja. Są wśród nich zarówno biznesmeni, jaki studenci, którzy odmawiają sobie kawy raz w miesiącu, by przekazać symboliczną „piątkę” na rozwój ulubionego Autora.

Dlaczego warto być patronem?

Każdy Patron jest współtwórcą sukcesu Autora. Wspierając Twórcę, pomagasz mu się rozwijać. Masz też bezcenną świadomość, że zmieniasz życie obdarowanego Autora!

NAGRODY

Zajrzyj na mój profil i zobacz, co dla Ciebie przygotowałam:
https://patronite.pl/annapolonska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.